Kaire Kiilu

Ma tean juba päris pikalt, et teed HD lugemist, aga midagi on mis varem ei lasknud mul seda valida läbi sinu. Selle aasta jaanuaris, aga sain aru, et võtan just sinult lugemise ja valisin selle pika ja põhjaliku lugemise.
Kõigil neljal kohtumisel, sain ma justkui killukese endast tagasi. Ma sain aru, miks üks või teine külg minus on just selline nagu ta on. Ma olen ennast maha teinud, allasurunud ja mitte aktsepteerinud sellisena nagu ma päriselt olla tahan. Nüüd ma näen, miks frustratsioon tekib ja kuidas on võimalik seda juba ette aimata. Kui lihtne on olla kerguses. Minu jaoks on faktid ja kokkulepped üli olulised. Probleemides kaevamine ja lahenduste leidmine, selgitamine ja arusaamine.
Tänu lugemisele sai just kui puzzle tervikuks. Ma sain olulist infot oma laste, abikaasa ja suhte kohta. See avardas minu vaadet elule ja asjaolule, kui oluline on partner, kes on mu kõrval. Ma saan oma lastest paremini aru ja näed hoopis uue pilguga.
Meis kõigis on potensiaal ja vägi. Oskus oma andeid näha. Oma emotsioone tundma õppides avastanud, et nad on sõbrad mitte minu vaenlased. HD lugemisest sain arusaamise, et emotsionaane olla on tegelikult päris äge, see ananb elule lisa vürtsi juurde.
Töö kohapealt, tean, et minu jaoks on südame teekond oluline ja kui palju on mul teistele pakkuda läbi oma kogemuste. Ma olen sellesse nüüd rohkem sisse vaadanud ja leidnud sealt oma potensiaali ja uude suunda liikumise teekonna.
Nii äge oli avastada, et kui ma panen kogu oma pere kaardid kokku, siis me täidame terve kaardi ära.
Aitäh Kaire, selle avardumise eest ja võimalust näha ennast ja oma peret teise nurga alt.

Share: Facebook, Twitter
Kaire Vacker